livestream

KOMBAT FEST GALATI (Gala de Box Cristian Ciocan vs Sherman Williams & RXF 19 Galati)

REZULTATE KOMBAT FEST GALAȚI


Rezultate Gala de Box Cristian Ciocan vs Sherman Williams

Amansio Paraschiv vs Nando Calzetta – welterweight 67 kg 

Amansio Paraschiv câștigă prin decizie - 3:00 Runda 4

Sorin "Pantera" Tănăsie vs Shillah Cosby – featherweight 57 Kg

Sorin "Pantera" Tănăsie câștigă prin TKO - 0:49 Runda 2
 
Cezar Juratoni vs. Aleksandar Todorovic – cruiserweight 91 Kg

Cezar Juratoni câștigă prin TKO - 2:55 Runda 2

Senad Gashi vs. Marko Angermann – cruiserweight 91 Kg

Senad Gashi câștigă prin TKO - 2:37 Runda 2

Adrian Granat vs. Konstantin Airich
 – heavyweight +91 Kg

Adrian Granat câștigă prin TKO - 2:44 Runda 3

Viorel Simion vs. David Kis – featherweight 57 Kg WBF World Title

Viorel Simion câștigă prin TKO - 2:42 Runda 3

Cristian "Hammer" Ciocan Vs. Sherman "The Tank" Williams – heavyweight 91 Kg

Cristian Ciocan câștigă prin decizie - 3:00 Runda 10    


Rezultate Gala de MMA RXF 19

Bentaiba Abdelkader vs Aurel "Mineru" Pîrtea – welterweight superfight 77 kg 

Aurel "Mineru" Pîrtea câștigă prin TKO (lovituri de pumn) - 1:05 Runda 1

Adrian "Cobra" Sturzu vs Liviu Sugacevschi – lightweight superfight 70 Kg

Adrian "Cobra" Sturzu câștigă prin finalizare (armbar) - 3:04 Runda 1
 
Istvan Ruzsinszki vs. Alecsuți Cătălin – heavyweight superfight +95 Kg

Alecsuți Cătălin câștigă prin decizie - 5:00 Runda 3

Rayko Levitchi vs. Alexandru Mezei – featherweight superfight 65 Kg

Rayko Levitchi câștigă prin KO - 2:09 Runda 1

Adrian Grec vs. Silviu Cudalbu
 – welterweight superfight 77 Kg

Adrian Grec câștigă prin finalizare (ghilotină) - 4:18 Runda 1

Alexandru Ianțoc vs. Sergiu Breb – middleweight superfight 84 kg

Sergiu Breb câștigă prin finalizare (ghilotină) - 3:28 Runda 3

Andrei Barbarosa vs. Mike "Hawaii" Brightmon – welterweight 77 Kg

Mike "Hawaii" Brightmon câștigă prin TKO - 0:59 Runda 1   

Ioan "Gerula" Vrânceanu vs. Josh "Gentleman" Hill – featherweight superfight 62 Kg

Josh "Gentleman" câștigă prin decizie - 5:00 Runda 3

Mahmoud "Hellboy" Hassan vs. Sandu Lungu 
– main event super heavyweight +95 Kg

Sandu Lungu câștigă prin finalizare (tehnică articulară) - 2:43 Runda 1

Iren Racz vs. Cristina Stanciu – flyweight superfight 56 kg

Cristina Stanciu câștigă prin finalizare (strangulare în triunghi) - 2:25 Runda 1