livestream
UNDERCARD

Munteanu Ionuț vs Adelin Mihăilă 
– welterweight 77 Kg

Munteanu Ionuț câștigă prin finalizare (ghilotină) - 1:54 Runda I



MAINCARD
 

Turay Zoltan vs Kyle Nelson – featherweight 65 Kg


Kyle Nelson câștigă prin finalizare (ghilotină) - 1:23 Runda III

Fenyes Zsolt vs Will Romero – featherweight 65 Kg

Will Romero câștigă prin decizie (unanimă) - 5:00 Runda III

Pesic Dragan vs Ioan Vrânceanu
 – featherweight 65 Kg

Pesic Dragan câștigă prin decizie (descalificare) - 3:13 Runda I

Jordan Miller vs Adi Sturzu – lightweight 70 Kg

Jordan Miller câștigă prin decizie (split) - 5:00 Runda III

Dom Clark vs Sergiu Breb – middleweight 84 Kg

Sergiu Breb câștigă prin finalizare (ghilotină) - 2:13 Runda I

Tristan Tate vs Adrian Preda – light heavyweight 95 Kg

Adrian Preda câștigă prin TKO (lovituri de pumn) - 1:56 Runda I

Dajic Sasa vs Cristian Mitrea  – light heavyweight 95 kg

Cristian Mitrea câștigă prin TKO (lovituri de pumn) - 2:18 Runda I

Furo Virag vs Diana Belbiță – flyweight 60 Kg

Diana Belbiță câștigă prin TKO (lovituri de pumn) - 2:08 Runda I

Tolea Ciumac vs Robert Orbocea  – heavyweight +95 kg

Tolea Ciumac câștigă prin TKO (lovituri de pumn) - 2:54 Runda I

fightcard final




UNDERCARD

Andrei Vasinca vs Adrian Grec 
– welterweight 77 Kg

Adrian Grec câștigă prin decizie (unanimă) - 5:00 Runda III

Daniel Stinghe vs George Peintinger  – welterweight 77 Kg

Daniel Stinghe câștigă prin TKO (lovituri de pumn) - 2:28 Runda I


MAINCARD
 

Daniel Chrzanowski vs Cătălin Cășaru –  lightwight 70 Kg


Cătălin Cășaru câștigă prin TKO (lovituri de pumn) - 1:58 Runda I

Rafal Raczynski vs Ciprian Ratză – welterweight 77 Kg

Rafal Raczynski câștigă prin finalizare (ghilotină) - 1:05 Runda II

Slawomir Szczepanski vs Ioan Vrânceanu
 – featherweight 65 Kg

Ioan Vrânceanu câștigă prin TKO (lovituri de pumn) - 0:56 Runda I

Azamat Mustafaev vs Ionuț Atodiresei – featherweigt 65 Kg

Ionuț Atodiresei câștigă prin finalizare (Armbar) - 4:59 Runda III

Janusz Dylewski vs Tolea Ciumac – heavyweight +95 Kg

Tolea Ciumac câștigă prin finalizare (americana) - 3:34 Runda I

Paulina Borkowska vs Diana Belbiță – bantamweight 60 Kg

Diana Belbiță câștigă prin TKO (lovituri de pumn) - 4:00 Runda I

Aurel Pirtea vs Mike Brightmon  – Main event welterweight 77 Kg

Aurel Pîrtea câștigă prin finalizare ( ghilotină ) - 2:39 Runda I




Laurențiu Călugăru Vs. Andrei Vasinca – welterweight 77 Kg

Andrei Vasinca câștigă prin decizie (unanimă) - 5:00 Runda III

Alexandru Popescu Vs. Ciprian Cărăușu  – lightweight 70 kg

Ciprian Cărăușu câștigă prin finalizare (armbar) - 3:43 Runda I
 

Istvan Ruzsinzki Vs. Marian Iordan –  heavyweight +95 Kg


Istvan Ruzsinszki câștigă prin finalizare (abandon) - 5:00 Runda I

Toma Paul Vs. Aurel Pîrtea – welterweight 77 Kg

Aurel Pîrtea câștigă prin finalizare (ghilotină) - 0:21 Runda I

Robert Micura Vs. Ionuț Atodiresei
 – featherweight 65 Kg

Ionuț Atodiresei câștigă prin finalizare (armbar) - 1:36 Runda I

Lukasz Parobiec Vs. Tolea Ciumac – heavyweight +95 Kg

Tolea Ciumac câștigă prin decizie (unanimă) - 5:00 Runda III

Ioan Vrânceanu Vs. Florin Gârdan – RXF title fight featherweight 65 Kg

Florin Gârdan câștigă prin decizie (unanimă) - 5:00 Runda III

Marvin Campbell Vs. Adrian Preda – light heavyweight 95 Kg

Adrian Preda câștigă prin finalizare (americana) - 2:05 Runda I

Renata Cseh-Lantos Vs. Cristina Stanciu  – flyweight 55 Kg

Cristina Stanciu câștigă prin finalizare (armbar) – 3:13 Runda I

Michal Wlazlo Vs. Sandu Lungu – Main event heavyweight +95 Kg

Michal Wlazlo câștigă prin TKO (lovituri de pumn) - 3:11 Runda II 



UNDERCARD

Boț Dragan Vs. Nițu Răzvan 
– lightweight 70 kg 

Boț Dragan câștigă prin TKO (Lovituri de pumn) - 5:00 Runda II

Daniel Stinghe Vs. Andrei Vasinca  – welterweight 77 Kg

Andrei Vasinca câștigă prin finalizare (ghilorină) - 2:31 Runda II
 
MAINCARD

Jackie Gosh Vs. Alexandru Ianțoc – middleweight 84 Kg


Jackie Gosh câștigă prin finalizare (ghilotină) - 4:43 Runda II

Kalman Kovacs Vs. Sergiu Barbarosa – welterweight 77 Kg

Sergiu Barbarosa câștigă prin TKO (lovituri de pumn) - 1:29 Runda I

Mac Sosnowski Vs. Balla Zsolt
 – heavyweight +95 Kg

Balla Zsolt câștigă prin TKO (lovituri de pumn) - 4:45 Runda I

Zoltan Hegedus Vs. Ioan Vrânceanu – featherweight 65 Kg

Ioan Vrânceanu câștigă prin TKO (lovituri de pumn) - 1:55 Runda I

Cătălin Miron Vs. Adi Sturzu – RXF title fight lightweight 70 Kg

Adi sturzu câștigă prin decizie (unanimă) - 5:00 Runda III

Przemyslaw Mysiala Vs. Tolea Ciumac – heavyweight +95 Kg

Egalitate

Turay Zoltan Vs. Ionuț Atodiresei  – featherweight 65 Kg

Turay Zoltan câștigă prin decizie (unanimă) – 5:00 Runda III

Sergiu Breb Vs. Ciprian Chiru – Co-main event RXF title fight middleweight 84 Kg

Sergiu Breb câștigă prin TKO (lovituri de pumn) - 3:37 Runda II 

Viktor Bogutzki Vs. Rico Verhoeven – Main event heavyweight +95 Kg

Rico Verhoeven câștigă prin TKO (lovituri de pumn) - 2:12 Runda I


REZULTATE KOMBAT FEST GALAȚI


Rezultate Gala de Box Cristian Ciocan vs Sherman Williams

Amansio Paraschiv vs Nando Calzetta – welterweight 67 kg 

Amansio Paraschiv câștigă prin decizie - 3:00 Runda 4

Sorin "Pantera" Tănăsie vs Shillah Cosby – featherweight 57 Kg

Sorin "Pantera" Tănăsie câștigă prin TKO - 0:49 Runda 2
 
Cezar Juratoni vs. Aleksandar Todorovic – cruiserweight 91 Kg

Cezar Juratoni câștigă prin TKO - 2:55 Runda 2

Senad Gashi vs. Marko Angermann – cruiserweight 91 Kg

Senad Gashi câștigă prin TKO - 2:37 Runda 2

Adrian Granat vs. Konstantin Airich
 – heavyweight +91 Kg

Adrian Granat câștigă prin TKO - 2:44 Runda 3

Viorel Simion vs. David Kis – featherweight 57 Kg WBF World Title

Viorel Simion câștigă prin TKO - 2:42 Runda 3

Cristian "Hammer" Ciocan Vs. Sherman "The Tank" Williams – heavyweight 91 Kg

Cristian Ciocan câștigă prin decizie - 3:00 Runda 10    


Rezultate Gala de MMA RXF 19

Bentaiba Abdelkader vs Aurel "Mineru" Pîrtea – welterweight superfight 77 kg 

Aurel "Mineru" Pîrtea câștigă prin TKO (lovituri de pumn) - 1:05 Runda 1

Adrian "Cobra" Sturzu vs Liviu Sugacevschi – lightweight superfight 70 Kg

Adrian "Cobra" Sturzu câștigă prin finalizare (armbar) - 3:04 Runda 1
 
Istvan Ruzsinszki vs. Alecsuți Cătălin – heavyweight superfight +95 Kg

Alecsuți Cătălin câștigă prin decizie - 5:00 Runda 3

Rayko Levitchi vs. Alexandru Mezei – featherweight superfight 65 Kg

Rayko Levitchi câștigă prin KO - 2:09 Runda 1

Adrian Grec vs. Silviu Cudalbu
 – welterweight superfight 77 Kg

Adrian Grec câștigă prin finalizare (ghilotină) - 4:18 Runda 1

Alexandru Ianțoc vs. Sergiu Breb – middleweight superfight 84 kg

Sergiu Breb câștigă prin finalizare (ghilotină) - 3:28 Runda 3

Andrei Barbarosa vs. Mike "Hawaii" Brightmon – welterweight 77 Kg

Mike "Hawaii" Brightmon câștigă prin TKO - 0:59 Runda 1   

Ioan "Gerula" Vrânceanu vs. Josh "Gentleman" Hill – featherweight superfight 62 Kg

Josh "Gentleman" câștigă prin decizie - 5:00 Runda 3

Mahmoud "Hellboy" Hassan vs. Sandu Lungu 
– main event super heavyweight +95 Kg

Sandu Lungu câștigă prin finalizare (tehnică articulară) - 2:43 Runda 1

Iren Racz vs. Cristina Stanciu – flyweight superfight 56 kg

Cristina Stanciu câștigă prin finalizare (strangulare în triunghi) - 2:25 Runda 1

Istvan Ruzsinszky Vs. Mihai Drăgan – catchweight superfight 

Istvan Ruzsinszky câștigă prin finalizare (Ghilotină) - 2:42 Runda I

Robert Kertesz Vs. Sergiu Barbarosa  – welterweight superfight categoria 77 Kg

Sergiu Barbarosa câștigă prin finalizare (Ghilotină în triunghi) - 3:56 Runda I
 
Ioan Vrânceanu Vs. Bogdan Nuț – featherweight superfight categoria 65 Kg

Ioan Vrânceanu câștigă prin KO - 2:36 Runda a III-a

Jackie Gosh Vs. Ciprian Ratză – middleweight superfight categoria 84 Kg

Jackie Gosh câștigă prin finalizare (Ghilotină) - 2:54 Runda I

Turay Zoltan Vs. Traian Rus
 – lightweight superfight categoria 70 Kg

Turay Zoltan câștigă prin finalizare (Strangulare) - 2:15 Runda a III-a

Daniel Alexandru Vs. Izidor "Spartanul" Bunea – middleweight superfight categoria 84 Kg

Izidor "Spartanul" Bunea câștigă prin finalizare (Ghilotină) - 4:47 Runda I

Kami Kalman Kovacs Vs. George Peintinger – weltwerweight superfight categoria 77 Kg

George Peintinger câștigă prin TKO (Lovituri de pumn) - 4:10 Runda a II-a

Marius Tiță Vs. Dorin Stan – welterweight superfight categoria 77 Kg

Dorin Stan câștigă prin TKO (Lovituri de pumn) – 0:42 Runda a II-a

Tomasz Czerwinski Vs. Petru "Cyborg" Ursachi  – heavyweight superfight categoria +95 Kg

Tomasz Czerwinski câștigă prin finalizare (Ghilotină) – 2:20 Runda I

Ibrahim Telli Vs. Adrian Preda – light heavyweight superfight categoria -95 Kg

Adrian Preda câștigă prin finalizare (Armbar) - 4:47 Runda I 

Sergiu "Perseus" Breb Vs. Ciprian Chiru – middleweight RXF TITLE FIGHT categoria 84 Kg

Ciprian Chiru câștigă prin decizie majoritară - 5:00 Runda a III-a

Ciprian Mariș Vs. Florin "Fierul" Gârdan – featherweight RXF TITLE FIGHT categoria 65 Kg

Florin "Fierul" Gârdan câștigă prin decizie unanimă - 5:00 Runda a III-a

Robert Orbocea Vs. Marian Rusu – heavyweight RXF TITLE FIGHT categoria +95 Kg

Robert Orbocea câștigă prin TKO (Lovituri de pumn) - 3:25 Runda I


Andrzej Kulik Vs. Sandu Lungu – Main event super heavyweight +95 Kg

Sandu Lungu câștigă prin TKO - 1:59 Runda I

Cristina "Barbie" Stanciu Vs. Diana "Prințesa Războinică" Belbiță – bantamweight RXF TITLE FIGHT categoria 60 Kg

Cristina "Barbie" câștigă prin finalizare (Armbar) - 2:41 Runda I



Ion Vodă Vs. Laurențiu Călugăru – superfight categoria 77 Kg

Laurențiu Călugăru câștigă prin finalizare (Strangulare) - 1:28 Runda I

Aurel "Mineru" Pîrtea Vs. Cătălin Miron  – superfight categoria 77 Kg

Aurel "Mineru" Pîrtea câștigă prin TKO (Lovituri de pumn) - 2:10 Runda I
 
Alex "Greuceanu" Stoica Vs. Marian Iordan – superfight categoria +95 Kg

Marian Iordan câștigă prin KO - 0:53 Runda I

Dorin Stan Vs. Marius Tiță – superfight categoria 77 Kg

Dorin Stan câștigă prin KO - 2:46 Runda a II-a

Adi "Cobra" Sturzu Vs. Dinu Bucaleț
 – Finala pentru Centura RXF categoria 70 Kg

Dinu Bucaleț câștigă prin finalizare (Armbar) - 2:51 Runda I

Andrei Petre Năstac Vs. Sergiu Breb – superfight categoria -95 Kg

Sergiu Breb câștigă prin TKO (Lovituri de pumn) - 1:13 Runda I

Anatoli "Tolea" Ciumac Vs. Florin Boboc – superfight categoria +95 Kg

Anatoli "Tolea" Ciumac câștigă prin decizie unanimă - 5:00 Runda a III-a

Alice Ardelean Vs. Cristina Stanciu – superfight categoria 60 Kg

Cristina Stanciu câștigă decizie (split) – 5:00 Runda a III-a

Renata Cseh-Lantos Vs. Diana Belbița  – superfight categoria 60 Kg

Diana Belbița câștigă prin decizie unanimă – 5:00 Runda a III-a

Marvin Campbell Vs. Cristian "Superman" Mitrea – Co-main event superfight categoria +95 Kg

Cristian "Superman" Mitrea câștigă prin finalizare (Kimura) - 4:20 Runda I

Samir "The Thrill" Aliyev Vs. Ionuț "Pitbull" Atodiresei – Main event superfight categoria 65 Kg

Samir "The Thrill" Aliyev câștigă prin finalizare (Leg Lock) - 4:18 Runda I
Delia “Akihito” Georgescu Vs. Maia Buzaș – superfight categoria -55 Kg

Delia “Akihito” Georgescu câștigă prin TKO (Lovituri de pumn) - 0:52 Runda I

Răzvan Duță Vs. Alexandru Mezei  – superfight categoria -65 Kg

Alexandru Mezei câștigă prin decizie - 5:00 Runda a III-a
 
Alexandru “Wolfman”
Popescu Vs. Adi “Cobra” Sturzu – superfight categoria -70 Kg

Adi “Cobra” Sturzu câștigă prin finalizare (Armbar) - 2:31 Runda I

Andrei “Amazing” Vasinca Vs. Daniel Stinghe – superfight categoria -77 Kg

Daniel Stinghe câștigă prin finalizare (Strangulare) - 1:05 Runda a II-a

Florin Stan Vs. Bogdan Nu
ț – superfight categoria -65 Kg

Bogdan Nuț câștigă prin finalizare (Armbar) - 2:38 Runda I

Rayko Levitchi Vs. Marius Șalaru – superfight categoria -65 Kg

Marius Șalaru câștigă prin decizie - 5:00 Runda a III-a

Dumitru Bostan Vs. Dinu Bucaleț – superfight categoria -70 Kg

Dinu Bucaleț câștigă prin finalizare (Strangulare) -  4:32 Runda a III-a

Alexandru Caradima Vs. Bunea “Spartanul” Izidor –superfight categoria -85 Kg

Bunea “Spartanul” Izidor câștigă prin TKO (Lovituri de pumn) – 2:27 Runda I

Ciprian Mari
ș Vs. Bogdan Barbu  – superfight categoria -65 Kg

Ciprian Mariș câștigă prin finalizare (Strangulare) – 1:23 Runda I

Virgil Munteanu Vs. Ioan Vrânceanu – superfight categoria -65 Kg

Virgil Munteanu câștigă prin finalizare (Ghilotină) - 1:02 Runda I

Ibrahim Telli Vs. Sebastian Ciobanu – superfight categoria -95 Kg

Ibrahim Telli câștigă prin decizie - 5:00 Runda a III-a


Istvan Ruzsinszky Vs Cristian “Micuțul” Anheliuc  – superfight categoria +95 Kg

Istvan Ruzsinszky câștigă prin TKO - 1:38 Runda a III-a

Dan Fâșie Vs. Marian Bontoș  – superfight categoria 70 Kg

Dan Fâșie câștigă prin finalizare (Armbar) - 1:46 Runda I
 
Robert Orbocea Vs. Raul Sabou – superfight categoria +95 Kg

Robert Orbocea câștigă prin KO - 0:06 Runda I

Victor Bargan Vs. Sergiu Breb – superfight categoria -95 Kg

Sergiu Breb câștigă prin TKO (Lovituri de pumn) - 1:56 Runda I

Ovidiu Buzulică Vs. Mihai Joltea – superfight categoria +95 Kg

Mihai Joltea câștigă prin TKO - 1:16 Runda I

Tomasz Czerwinski Vs. Tolea Ciumac – superfight categoria +95 Kg

Tolea Ciumac câștigă prin TKO (Accidentare la braț) - 2:23 Runda a III-a

Tony Louis Vs. Marian Rusu – superfight categoria +95 Kg

Marian Rusu câștigă prin TKO (Lovituri de pumn) -  0:15 Runda a II-a

Bogdan Barbu Vs. Florin
“Fieru” Gârdan – Finala pentru Centura RXF categoria 65 Kg

Florin "Fieru" Gârdan câștigă prin decizie (Split) - Runda a III-a

Grec Adrian Vs. Cătălin Cășaru  – Finala pentru Centura RXF categoria 70 Kg

Cătălin Cășaru câștigă prin decizie unanimă - Runda a III-a

Rand Moishi Vs. Marius Tiță – superfight categoria 77 Kg

Marius Tiță câștigă prin finalizare (Strangulare) - 0:52 Runda a III-a

Finfera Janos Vs. Adrian Preda – superfight categoria 65 Kg

Adrian Preda câștigă prin TKO (Lovituri de pumn) - 1:59 Runda I

Hamodi Omar Vs. Ionuț
“Pitbull” Atodiresei – superfight categoria 65 Kg

Ionuț "Pitbull" Atodiresei câștigă prin KO - 0:030 Runda I

Felipe Salvador  Vs. Ion "Bombardierul" Pascu – Co-main event superfight categoria 84 Kg

Ion "Bombardierul" Pascu câștigă prin finalizare (Armbar) - 4:56 Runda I

Mighty Mo Vs. Sandu Lungu – Main event superfight categoria +95 Kg

Sandu Lungu câștigă prin TKO (Lovituri de pumn) - 0:52 Runda I




Alexandru Mezei Vs. Marius Ciocarla – superfight categoria 65 Kg

Alexandru Mezei câștigă prin TKO (Tehnică articulară) – 0:55 Runda a II-a

Roxana Crisan Vs. Rozi Dinescu -  superfight categoria 60 Kg

Rozi Dinescu câștigă prin TKO (Strangulare) – 3:46 Runda I

Raul Sabou Vs. Marius Munteanu – superfight categoria 95 Kg

Raul Sabou câștigă prin TKO (Armbar) – 1:15 Runda I

Ciprian Mariș Vs. Ioan Vrânceanu – superfight categoria 65 Kg

Ciprian Mariș câștigă după 3 runde prin decizie majoritară (2 – 1)

Liviu Popa Vs. Cătălin Miron – superfight categoria 77 Kg

Cătălin Miron câștigă după 3 runde prin decizie unanimă (3-0)

Diana Belbița Vs. Alice Ardelean – superfight categoria 60 Kg

Diana Belbița câștigă prin TKO (Armbar) – 3:05 Runda a II-a

Zoltan Hegedus (Hun) Vs. Traian Rus – superfight categoria 70 Kg

Traian Rus câștigă prin TKO (Lovituri de pumn) – 0:47 Runda I

Michael Brightmon Vs. Andrei Vasinca – Finala pentru Centura RXF categoria 77 Kg

Michael Brightmon câștigă prin TKO (Strangulare) – 1:44 Runda I

Ciprian Chiru Vs. Izidor Bunea – Finala pentru Centura RXF categoria 84 Kg

Ciprian Chiru câștigă prin TKO (Americana) – 4:35 Runda I

Erno Stefko (Hun) Vs. Ion Pascu – Co-main event superfight categoria 84 Kg

Ion Pascu câștigă prin TKO (Lovituri de pumn) – 0:23 Runda I

Marian Rusu Vs. Cristian Mitrea – Main event Finala pentru Centura RXF categoria +95 Kg

Cristian Mitrea câștigă prin TKO (Lovituri de pumn) – 0:41 Runda I
70 kg: Bogdan Nut castigator prin STRANGULARE (runda II, min. 4.25) in fata lui Gabriel Apreotesei

77 kg: Laurentiu Calugaru castigator prin TKO (runda I, min. 0.50) in fata lui Daniel Mocanu
 
84 kg: Mircea Cristian castigator prin TKO (runda I, min. 1.11) in fata lui Ali Horvat

  

Fete -60 kg: Cristina Stanciu castigatoare prin TKO (runda I, min 0.33) in fata Gabrielei Iacob 

-70kg: Adrian Sturzu castigator prin DECIZIE (runda III, min. 5.00) in fata lui Zoltan Turay (Ungaria

-65kg: Rayko Levitchi castigator prin TKO (runda I, min. 4.09) in fata lui  Robert Micura (Ungaria

-65kg: Aron Szilagyi (Ungaria) castigator prin STRANGULARE (runda III, min. 0.27) in fata lui Florin Lupu

+95kg: Ghita Ignat castigator prin TKO (runda I, min. 0.27) in fata lui Istvan Ruzsinszki (Ungaria) 

65 kg: Zsolt Fenyes (Ungaria) castigator prin STRANGULARE (runda I, min. 3.07) in fata lui Ionut Atodiresei

-95kg:  Adrian Preda castigator prin DECIZIE (runda III, min. 5.00) in fata lui Sergiu Breb
Alexandru Mezei castigator prin ARMBAR (runda III, min. 2:54) in fata lui Razvan Stinghe.
Diana Belbita castigatoare prin ARMBAR (runda II, min. 4:12) in fata Roxanei Dinescu.
Robert Orbocea castigator prin FINALIZARE (runda I, min. 0:46) in fata lui Marin Constantin.

Alex Gavrila castigator prin GHILOTINA (runda I, min. 2:36) in fata lui Ionut Catalin Oprea.
Catalin Casaru castigator prin TKO (runda I, min. 2:07) in fata lui Razvan Radu.
Adrian Grec castigator prin STRANGULARE (runda I, min. 1:26) in fata lui Dan Matusea.
Andrei Vasinca castigator prin DECIZIE (runda III, min. 5:00) in fata lui Liviu Popa.
Mike Brightmon castigator prin DECIZIE (runda III, min. 5:00) in fata lui Catalin Miron.
Ioan Vranceanu castigator prin DECIZIE (runda III, min. 5:00) in fata lui  Rayko Levitchi.
Tomas Czerwinski castigator prin TKO (runda I, min. 4:25) in fata lui Sandu Lungu.

FIGHT CARD - RXF 11 - "Munte de Bataie " 
Super Fight -65 kg 
Razvan George Duta castigator prin DECEZIE (runda 3, min. 5:00) in fata lui Luci Mocanasu

Piramida + 95 kg 
Nicolo Bonati castigator prin AMERICANA (runda 1, min. 2:19) in fata lui Alex Gabroveanu 
Cristian Mitrea castigator prin AMERICANA (runda 1, min. 0:25) in fata lui Marius Panin

Super Fight 75 kg 
Tita Marius castigator prin TKO (runda 1, min. 0:51) in fata lui Bogdan Stanciu 

Super fight 84 kg 
Alex Gavrila castigator prin TKO (runda 1, min. 0:48) in fata lui George Bucur

Super Fight - 75 kg 
Andrei Vasinca castigator prin GHILOTINA (runda 1, min. 2:20) in fata lui Ionut Gelep 

Piramida -84 kg 
Bunea Izidor castigator prin TKO (runda 1, min. 0:14) in fata lui Sebastian Ion 
Ciprian Chiru castigator prin TKO (runda 1, min. 2:14) in fata lui Daniel Stinghe

Super fight Romania vs USA 
Claire Henry castigatoare prin AMERICANA ( runda 1, min. 2:34) in fata Alice Ardelean 
Mike " Hawaii" Brighitmon castigator prin AMERICANA (runda 2, min. 1:51) in fata lui Predoi Flavius 






Main Event
Ion "BOMBARDIERUL" Pascu  castigator prin ARMBAR ( runda 1, min. 2:18) in fata lui Izidor "SPARTANUL" Bunea 

Semifinale - 95 kg 
Adrian Preda castigator prin TKO ( runda 1, min. 1:32) in fata lui Marius Munteanu
Sergiu Breb castigator prin ABANDON ( runda 1, min. 5:00) in fata lui Mihai Simion 
Semifinale -65 kg 
Florin " Fieru" Gardan castigator prin TKO ( runda 2, min. 0:55) in fata lui Ioan Vranceanu
Bogdan Barbu castigator prin TKO ( runda 3, min. 3:15) in fata lui Rayko Levitchi
Super Fight 
Bogdan Stanciu castigator prin TKO ( runda 1, min. 2:26) in fata lui Radu Razvan
Dinu Bucalet castigator prin ARMBAR ( runda 1, min. 1:33) in fata lui Forro Laszlo
Undercard
Diana Belbita castigatoare prin TKO ( runda 1, min. 1:22) in fata Roxanei Crisan
Virgil  Munteanu castigator prin TKO (runda 1, min. 1:08) in fata lui Andrei Beldean
Teofil Badelita castigator prin TKO (runda 2, min. 0:59) in fata lui Alexandru Mezei



Main event:
- Balla Zsolt (Ro) castigator prin TKO ( runda 1, min. 4:03) in fata lui Finfere Janos (Hu)
Co-main event:
- Ruzsinszky Istvan (Hu) castigator prin TKO ( runda 2, min. 3:35) in fata lui Alexandru Gabroveanu (Ro)

- Sergiu Breb (Ro) castigator prin TKO ( runda 1, min. 3:10) in fata lui Cristian Sentesz (Hu)
- Iantoc Alexandru (Ro) castigator prin AMERICANA ( runda 1, min. 1:48) in fata lui Stefko ErnoJanos (Hu)
- Sorin "Panterea" Tanasie (Ro) castigator prin TKO ( runda 1, min. 2:55) in fata lui Cristian Nicolae (Ro)
- Catalin Miron (Ro) castigator prin TKO ( runda 1, min. 2:06) in fata lui Albert Paul (Ro)
- Catalin Oprea (Ro) castigator prin STANGULARE ( runda 1, min. 2:39) in fata lui Bucur George (Ro)
- Florin Gardan (Ro) castigator prin TKO ( runda 3, min. 3:06) in fata lui Marius Ciocarla (Ro)
- Razvan Tudora (Ro) castigator prin TKO ( runda 1, min. 2:00) in fata lui Daniel Mocanu (Ro)
- Alice Ardelean (Ro) castigatoare prin ARMBAR ( runda 1, min. 2:58) in fata Roxanei Crisan (Ro)
- Barbu Bogdan (Ro) castigator prin GHILOTINA ( runda 2, min. 0:34) in fata lui Duta Razvan (Ro)
- Radu Razvan (Ro) castigator prin TKO (runda 1, min. 2:40) in fata lui Galep Ionut (Ro)
Main event:
- Adrian Stoiti castigator prin DECIZIE in fata lui Mihai Simion.

Co-main event:
- Preda Adrian castigator prin AMERICANA in fata lui Sergiu Breb.

- Cristi Mitrea castigator prin TKO in fata lui Zsolt Martha.
- Catalin Casaru castigator prin AMBAR in fata lui Stefan Duminica.
- Jordan Constantin castigator prin DESCALIFICARE in fata lui Izidor "Spartanul" Bunea.
- Ciprian Chiru castigator prin KO in fata lui Iantoc Alexandru.
- Ciprian Carausu castigator prin GHILOTINA in fata lui Nicolae Bota.
- Duta Razvan castigator prin GHILOTONA in fata lui Barbu Bogdan.
- Rayko Levitchi castigator prin TKO in fata lui Ioan Vranceanu.
Main event:
- Kamen Georgiev castigator prin DECIZIE in fata lui Balla Zsolt.

Co-main event:
- Zsolt Zathureczky castigator prin TKO in fata lui Fall Omar.

- Dan Stinghie castigator prin TKO in fata lui Mihai Ungureanu.
- Florin Gardan castigator prin TKO in fata lui Barbu Bogdan.
- Catalin Casaru castigator prin AMBAR in fata lui Adrian Grec.
- Daramus Andrei castigator prin TKO in fata lui Bunea Izidor.
- Catalin Miron castigator prin AMERICANA in fata lui Bogdan Stanciu.
- Mitrea Cristian castigator prin TKO in fata lui Istvan Ruzsinszky.
- Mihai Dorobantiu castigator prin DECIZIE in fata lui Vlad Mavrodin.
- Ioan Vranceanu castigator prin GHILOTINA in fata lui Marius Ciocarla.
- Rayko Levitchi castigator prin TKO in fata lui Duta Razvan.

Main event:
- Balla Zsolt castigator prin TKO in fata lui Adrian Badila.

Co-main event:
- Izidor "Spartanul" Bunea castigator prin DECIZIE in fata lui Vlad "Dracul" Grigore.

- Vasile Langa castigator prin AMBAR in fata lui Olar Miodrag.
- Vranceanu Ioan castigator prin AMBAR in fata lui Janos Elek.
- Adrian Grec castigator prin AMBAR in fata lui Stefan Duminica.
- Dinu Bucalet castigator prin GHILOTINA in fata lui Rayko Levitchi.
- Alin Pica castigator prin TKO in fata lui Flaviu Predoi.
- Ciocarla Marius castigator prin GHILOTINA in fata lui Iulian Cantoreanu.
- Florin "Fieru" Gardan castigator prin DECIZIE in fata lui Luci Mocanasu.
- Dan Stinghie castigator prin AMBAR in fata lui Edea Lazar.
- Mihai Simion castigator prin TKO in fata lui Jordan Constantin.
- Bogdan Stanciu castigator prin TKO in fata lui Iulian Savu.
Main event: 
- Balla Zsolt castigator prin TKO in fata lui Nicolo Bonati.

Co-main event:
- Stanislav Grosu castigator prin ARMBAR in fata lui Alexandru Gabroveanu.

- Bogdan Stanciu castigator prin KO in fata lui Szocs Denes.
- Izidor "Spartanul" Bunea castigator prin TKO in fata lui Dan Stinghie.
- Predoi Flavius castigator prin DECIZIE in fata lui Janos Elek.
- Dinu Bucalet castigator prin AMBAR in fata lui Adrian Grec.
- Mitrea Cristian castigator prin TKO in fata lui Adrian Horvat.
- Alin Pica castigator prin AMBAR in fata lui Popescu Gabriel.
- Duminica Stefan castigator prin TKO in fata lui Florin Maghiar.
- Razvan Duta castigator prin DECIZIE in fata lui Iulian Cantoreanu. 
 

In curand mai multe informatii.
In curand mai multe informatii.
In curand mai multe informatii.
In curand mai multe informatii.